Na cestu k nám doporučujeme využít hraniční přejezd Predil.


Aktuálně platí

Aktualizováno 7. července 2020
Slovinská vláda vrátila ČR zpět na tzv. zelený seznam bezpečných zemí. Jedinou výjimkou je omezení pro Moravskoslezský kraj, pro který i nadále platí omezení pro země zařazené na seznam žlutý (potvrzená rezervace provedená do 3.7. + negativní test).

Pro všechny další občany ČR je vstup do Slovinska zpět bez omezení. Aktuální informace najdete na stránkách velvyslanectví ČR v Lublani, kde najdete i vzor čestného prohlášení o tom, že přijíždějící turista nebyl v posledních 14 dnech na území Moravskoslezského kraje.

Toto čestné prohlášení bude mít turista u sebe podepsané pro všechny cesty do Slovinska a kontrola bude probíhat namátkově. Tranzit do dalších zemí je i nadále bez omezení a na uvedených stránkách najdete i aktuální podmínky pro mezinárodní autobusovou přepravu osob.

https://www.mzv.cz/ljubljana/cz/konzularni_informace/zarazeni_cr_na_tzv_zluty_seznam_zemi_pro.html

Potvrzení rezervace ubytování vám rádi vystavíme.

Aktuální info o cestě do Slovinska (aktualizováno 1. 7.)

Přejezd přes Rakousko omezen není.
Momentálně je otevřený přechod na konci tunelu Karavanke, přechod v sedle Ljubelj, Šentilj (nad Mariborem). Do Bovce pak dojedete z Kranjske gory přes sedlo Vršič. Probíhají jednání o tranzitním koridoru přes Tarvisio přes hraniční přechod Rateče.

Aktuálně otevřené hraniční přechody mezi Slovinskem a Rakouskem:

Karavanke – Karawankentunnel
Ljubelj – Loibltunnel
Šentilj (dálnice) – Spielfeld (dálnice) – momentálně uzavřeno
Zdroj MZV ČR

Hraniční přechod Predel mezi Itálií a Slovinskem – cesta Villach-Tarvisio-Bovec je otevřen celý den. -> doporučujeme zvolit tuto trasu

Pro vstup do Slovinska není vyžadován negativní test COVID-19 ani povinná karanténa.

Od 5. 6. není vyžadován test, ani karanténa pro české obyvatele, kteří se vrací domů.

„Slovinská vláda odvolala epidemiologický stav, který byl ve Slovinsku vyhlášen 12. 3. 2020, některá epidemiologická opatření zůstávají i nadále v platnosti.

V platnosti stále zůstávají zejména tato opatření a doporučení:

Dodržovat hygienické standardy, zejména povinnost nosit roušky v uzavřených veřejných prostorech, kde jsou rozestupy mezi lidmi menší než 1,5 m a ve veřejných dopravních prostředcích.

Platí zákaz shromažďování nad 200 osob.“

Často vás zajímá

Jakkoli nám to je líto, tak stát se to může. A proto veškeré rezervace, které by byly zrušeny z těchto důvodů nepodléhají storno podmínkám. Můžete se rozhodnout pro jednu z těchto variant:

1) Rezervaci vám přesuneme na pozdější volný termín, který si vyberete, nebo převedeme do příští sezony 2021.

2) Peníze Vám vrátíme v plném rozsahu na účet.

  TIP – Doporučujeme vyčkat jak se situace vyvine. Nikdo neruší svoji dovolenou rád a u nás to můžete udělat vždycky.

Všechny dárkové poukazy vystavené na sezonu 2020 automaticky prodlužujeme i do celé sezony 2021.

Ať už se rozhodnete vyjet letos nebo příští rok, nic vám nepropadá. Přesný termín rezervace si s námi domluvte na info@raftingslovinsko.cz
Ano můžete. Aktivity a kempy se platí až na místě. Veškeré platby za ostatní ubytování, které se standardně vyžadují předem, budeme chtít až ve chvíli, kdy budou hranice volné.

MÁTE DOTAZ NA VAŠI REZERVACI? Neváhejte nám napsat na INFO@RAFTINGSLOVINSKO.CZ