Jaký úsek zvolíte?

Kluže–Čezsoča
Koritnica
50 €/os

Kluže–Čezsoča

Délka aktivity: 3 h
Doba na vodě: 2 h

Nastupujeme pod pevností Kluže. Na klidnějších úsecích budete obdivovat krásnou okolní přírodu, ale buďte ve střehu, čeká vás obtížnost řeky WW II–III. Koritnica je hodně technická řeka a v peřejích se rozhodně loudat nebudete.

REZERVOVAT
Úsek dle vodního stavu
Soča
50 €/os

Úsek dle vodního stavu

Délka aktivity: 3,5 h
Doba na vodě: 2 h

Úsek vybíráme podle toho, jak nám voda zrovna teče. Obtížnost řeky Soči je v rozmezí WW II–III. Soča je větší řeka a může být místy o něco obtížnější než Koritnica a budete muset prokličkovat mezi mnoha balvany.

REZERVOVAT

Info k aktivitě

  Sraz – na naší základně v Bovci. Přijďte, prosím, včas.
  S sebou – stačí vám plavky pod neopren, který vám dáme. Suché převlečení.

    TIP – rezervaci na červenec a srpen udělejte alespoň týden předem.
    TIP – při startu v 16:30 je na řece nejmíň rušno.

V ceně zahrnuto:

  Vybavení – neopren 3 mm, plovací vesta, přilba, vodácká bunda, vodácké boty, pádlo, raft a místní poplatky.

  Doprava – dopravíme vás i vše potřebné na start a zase zpět na základnu.

  Průvodce – celým dobrodružstvím vás provede jeden z našich průvodců. Postará se o to, abyste věděli, jak chytnout pádlo a byli víc na lodi než ve vodě.

V ceně není zahrnuto:

  Fotky – nefotíme, staráme se o vaše bezpečí. Můžete si vzít vlastní vodotěsný foťák nebo vám za 20 eur půjčíme GoPro na helmu.

  Pojištění – doporučujeme mít sjednané připojištění extrémních sportů. Pokud nemáte, tak vás rádi pojistíme. Cena pojištění jsou 2 Eur/osoba/aktivita. Dejte nám vědět alespoň den předem, máte-li o pojištění zájem.

Pravidla pro účast

  Jsem plavec! Podmínkou pro všechny vodní sporty je umět plavat. Pokud neumíte plavat, domluvte se s našimi průvodci na řešení.

  Kdo může na kanoe? Staří, mladí, střízliví. Klidně i úplný začátečník. Kdokoli, kdo se na to cítí. Pokud na kanoi neumíte a nebudeme vás kvůli vodmínu stavu vzít na klidnější úsek, tak doporučíme náhradu. Pamatujte, že průvodce má poslední slovo koho vezme a nevezme na kanoi.

  Bezpečnost. Průvodce a naše agentura má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování těchto aktivit.

Slevy a speciální nabídky